Parduodami SIPS namai ir sklypai su projektais

Grid
List

Namas už Avižienių

Skauduliškės

6a
6 aSklypo plotas
Jau pastatytas ir paruoštas pardavimui. Sklypas yra nuostabioje jaukioje vietoje, ribojasi su mišku vakarinėje pusėje, į kuria nukreipti svetainės vitrininiai langai, be to miškas yra šlaite, todėl vaizdas į medžių viršunes. Namas 80kv su galimybe isirengti jaukia antresole, kuri sudarytu vientisą erdvę su svetaine, o jos plotas gali būti nuo 20kv.
66000€

Poilsio namelis, Vilkabalių kaime šalia Vievio, vos už 23900 eur.

Vilkabaliu

2Kambariai
42
8 aSklypo plotas
Jau galima rezervuoti poilsio namelį, kurį galima padaryti tinkama ir pastoviam gyvenimui. Namas Vilkabalių kaime šalia Vievio Namas su 8a sklypu, Namelio baigtumas, dėžutė su išorės apdaila, viduje neirengta, bet jau bus apšiltintos grindys paruoštos grindų dangos klojimui.
23900€

Gyvenamas namas su 6a sodo sklypu.

Rastinėnai, Kolorijos sodu 5

3Kambariai
51
6 aSklypo plotas
Paruoštas 6a sodo sklypas namo statybai, aplink daug nuolat gyvenančių kaimynų, aplinkui vyrauja nauji gyvenami namai, arti pagrindinio kelio. Namas bus statomas konkrečiam klientui, galime pastatyti ir kitą projektą. Namo kaina su 6a sklypu. Namo baigtumas gali būti trijų lygių: 1.
45000€

B klasės namas Vievyje

Vilkabaliu

4Kambariai
96
10 aSklypo plotas
Paruoštas 10a sklypas su statybos leidimu B energinės klasės namo statybai, Vievio šilas gyvenvietėje. Namas bus statomas atsiradus klientui. Galime namo energinę klasę padaryti ir A+ ar net A++. Namo kaina B klasės, be vidaus irengimo ir komunikacijų. Vievio šilo gyvenvietė sparčiai besivystanti, ir jau yra ne vienas gyvenantis kaimynas, butent tokiuose namuose.
59900€

7,43a sklypas projektavimui Vilniaus mieste

Vilniaus raj.

7.34a
7.34 aSklypo plotas
Tai sklypas naujame kvartale pavadinimu KALVUTERASOS, apie ji galima plačiau paskaityti mūsų partnerių puslapyje www.kalvuterasos.lt Sklypas lygus, puikiai tinkamas namo statybai. Mes galime jums pastatyti bet kurį pasirinktą namą iš mūsų kartotinių projektų, kurį pakoreguosime, kad tiktų prie šio sklypo.
13964€
    5 objektaiRodyti po