Parduodama

Namas už Avižienių

6 a - Skauduliškės

53000€
Projekto aprašymas

Galima rezervuoti pradedamą statyti namą netoli Vilniaus Skauduliškių kaime tiesiai iš statytojo. Statybų pabaiga, pasirenkant namo dėžutę, be vidaus įrengimo Balandžio 10d, Su daline apdaila Gegužės 1. Su pilna apdaila Gegužės 30d

Pamatai jau yra padaryti, bet iki 2018 03 09 d dar galima koreguoti projektą, nes jis dar nėra galutinis. bet kuriuo atvėju, po šios datos, pradedama namo gamyba ir statyba.

Sklypas nors ir toliau nuo miesto, bei yra sodų bendrijoje, nuvažiuoti galima labai greitai,
Sodų bendrija labai švari ir tvarkinga, turi labai gera privažiavimą, įsikūrusi šalia gražaus ežeriuko, soduose vyrauja pastoviai gyveantys žmonės, gyventi čia tikrai jums patiks.

Pats sklypas ribojasi su mišku, dideli vitrininiais langai nukreipti tiesiai į mišką, be to tobulai orentuoti į pietvakarių pusę, todėl ne tik megausitės saule, bet ir mišku pro didelius vitrininius langus kiekvieną dieną.

Kaina namo be vidaus įrengimo.
Už 53000 eur jūs gausite :
Sklypą, ir namą su pilna išorės apdaila, bet be vidaus įrengimo, o jei namą rezervuosite iki 2018 03 09d nemokamai padarysime terasą 😉
Su vidaus irengimu iki dalinės apdailos, kaina bus apie 73000 eur.
Su pilna apdaila kaina apie 90000 eur

Namo fasadas, natūralus skalūnas ir termo medis (dar galima parinkti ir kitas medžiagas), langai Koomerling 88plius 3 stiklų su šiltais rėmeliais, sienų ir stogo apšiltinimas parinktas pasiekti A+ klasei, todėl namo šildymas VISIEMS METAMS !!! kainuos iki 150 eur.

Projekto detalės
NT tipas : Sklypas
Kada pastatytas : 0
Sklypo plotas : 6 a
Kaina : €53,000
Vieta
Miestas/Kaimas : Skauduliškės
Ilguma : E25° 9' 12.3''
Platuma : N54° 50' 42''
Sklypas
  • Sklypo plotas : 6 a
Parašykite mums