Apdaila

Augantis namas, SIP paneles, SIP paneliu gamyba, karkasinis namas, karkasiniai namai, pasyvus namas, pasyvus namai, skydiniai namai, skydinis namas, namu statyba, karkasiniu namu statyba, pasyviu namu statyba, karkasinio namo projektas, SIP kaina, SIPS projektai, SIPS.lt, UAB Makrus, Sarunas Latvenas, projekto skaiciuokle

Sumontavus SIPS skydus gauname namo „dėžutę“ į kurią žiūrint matysime OSB3 plokštę tiek iš lauko tiek iš vidaus, todėl, lyginant su kitomis technologijomis, namo apdailą montuoti yra itin lengva ir greita.

Panaudodami kai kurias medžiagas, nedidelio namo stogą uždengsite per kelias valandas.

Ventiliuojamą fasadą lengvai sumontuosite ant OSB plokštės, o norėdami namą apdailinti dekoratyviniu tinku tai padarysite kaip ir ant įprasto mūrinio namo.

Vidaus apdailą galima daryti paprasčiausiai prisukant du sluoksnius gipso plokštės ir jas užglaisčius nudažyti, tuo pačiu paslepiant elektros instaliaciją kuri būna sumontuota tiesiai ant skydu.

Visas vidaus ir lauko apdailos paslaugas, pagal Jūsų interjero dizaino projektą, gali atlikti mūsų patyrę specialistai, susisiekite su mumis dėl apdailos paslaugų Jūsų SIPS namui!

Konsultuojame

SIPS projektai

  • /
  • /
  • /
  • /