Parduodama

Pilnai įrengtas A+ klasės namas Avižieniuose

139 m² - Gilužiai

239000€
Projekto aprašymas

Parduodamas kokybiškai ir pilnai įrengtas sertifikuotas A+ klasės namas su visais baldais bei visa buitine technika, ramioje ir uždaroje gatvėje šalia Gilužių ežero. Privalumai:
Aukščiausia kokybė. Namas statytas prižiūrint nepriklausomo statybų vadovo. Yra visi dokumentai patvirtinantys medžiagų kokybę. Statybos procesas Visas procesas įamžintas nuotraukose.
Išskirtinė vieta. Namas apsuptas daugybės žalumos, uždara 8 namų gatvė,100 metrų iki Gilužių ežero, apšviesta gatvė, asfaltas iki sklypo. Patogus ir greitas susisiekimas su bet kuria Vilniaus dalimi. Poros kilometru spinduliu yra 3 darželiai, mokykla, įvairūs būreliai.
Gerbuvis ir aplinka. Sklypas aptvertas (metaline/segmentine tvora), automatiniai vartai, stoginė 2 mašinoms, lauko sandeliukas 13kv/m, sklypas išlygintas ir apsėtas premium klasės veja, 30kv/m termo maumedžio terasa, įrengtas šaligatvis, visur išklotos trinkelės.
Technologijos. Name įrengta Renovent rekuperacinė sistema, stovi du Cooper&Hunter šilumos siurbliai oras-oras, kurie veikia ir kaip oro kondicionieriai, įrengti grindiniai infrared kilimėliai. Šildymo išlaidos: sausis 45Eur, vasaris 56Eur, kovas 45Eur. Visame name irėngti LED šviestuvai (laukas ir vidus). Šildymo sistemą bei rekuperatorių galima valdyti per telefoną.
Išplanavimas. Vaikų kambariai orientuoti į pietvakarių pusę, tam kad ilgesnį laiką butų natūralus apšvietimas, miegamasis – rytai, svetainė – pietūs ir vakarai. L forma užtikrina svetainės ir miegamojo zonų atskirimą.
Buitinė technika ir santechnika. Name įrengtas vandens valymo (nugeležinimas ir minkštinimas) filtras, Dražice boilėris, AEG skalbyklė ir džiovyklė, Electrolux šaldytuvas, gartraukis, kaitlentė, orkaitė, indaplovė ir atskiras šaldiklis. Kadangi visa technika nauja – galioja 2 metų garantija. Santechnika: Laufen, Grohe, Hansgrohe, Wavin.
Saugumas. Apšviesta uždara gatvė, name irėngta apsaugos sistema su kameromis.
Baldai. Name yra visi reikiami baldai 4 asmenų šeimai. Visi baldai yra kokybiški ir nauji.

Kaina:239.000Eur
Bendras plotas 126+13 lauko sandeliukas = 139
Sklypo plotas: 10a
Statybos metai 2018

Projekto detalės
NT tipas : Namas
Kambariai : 0
Būsto plotas : 139 m²
Kada pastatytas : 2018
Sklypo plotas : 10 m²
Kaina : €239,000
Vieta
Miestas/Kaimas : Gilužiai
Gatvė : Vingio
Namo numeris : 9
Ilguma : E25° 9' 50.6''
Platuma : N54° 45' 16.4''
Namas
  • Kambariai : 0
  • Būsto plotas : 139 m²
  • Visits : 18810 in 257 days
REZERVUOTA
Parašykite mums